Зарубіжна література_11

  1 Зображення війни як засобу збагачення в драмі «Матінка Кураж та її діти». Ідеї попередження та риси «епічного театру» в п’єсі. (ТЛ) Епічний театр, підтекст, мотив, композиція. Підручник Ковбасенко Ю.І. с. 160-164 Дочитати драму «Матінка Кураж та її діти». Опрацювати (ТЛ) Епічний театр, підтекст, мотив, композиція.
2 Поєднання в образі Кураж рис маркітантки й матері.   Характеристика героїв твору
3   Генріх Белль (1917–1985). «Подорожній, коли ти прийдеш у Спа…». Життєвий і творчий шлях письменника. Засудження антигуманної сутності Другої світової війни, її руйнівних наслідків для людства в оповіданні «Подорожній, коли ти прийдеш у Спа…». Образ школи як художня модель нацистської Німеччини. Підручник КовбасенкоЮ.І. с. 165-167. с.167-175. Опрацювати біографію Генріх Белль, прочитати «Подорожній, коли ти прийдеш у Спа…».  
4 Зображення війни з погляду важко пораненого юного солдата. Символічний зміст назви оповідання, її зв’язок з історією Спарти. Форма твору (внутрішній монолог). Специфіка змалювання образу головного героя (відсутність імені, виразних індивідуальних рис, байдужість до світу, зміни в його внутрішньому світі та ін.). Художні деталі. Підтекст. Авторська позиція.     Підготувати характеристику образів твору
5 Пауль Целан (1920–1970). «Фуга смерті». Віхи життя й творчості Пауля Целана. «Фуга смерті» — один із найвідоміших творів про Голокост. Художнє новаторство митця. Ключові метафори («чорне молоко світання», «могила в повітрі») як відтворення жахливої реальності Освенціму. с.176- 181 Опрацювати  та законспектувати біографію Пауля  Целана, Прочитати «Фуга смерті».