День Гідності та Свободи

By Воронський Богдан Юрійович

День Гідності та Свободи — свято в Україні, що святкується щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій. Важким іспитом для України були дві революції – Майдан 2004 року, який був Святом Свободи, і Революція 2013 року, Революція Гідності. Але українці змогли показати свою гідність та прагнення до свободи.

       Напередодні 21 листопада в Шепітському ЗЗСО І-ІІІ ст. були проведені години спілкування з учнями, під час яких згадувалися події Майдану,  учні аналізували фотознімки із серії «Небесна Сотня на варті». Діти малювали тематичні малюнки та створили виставку малюнків  «Вільна Україна».          

       Старшокласники переглянули  відеофільм про події листопада 2013 – лютого 2014 року. Також учні долучились до творчої справи «Майдан в моїм серці» — підготували сердечка і написали на них слова вдячності учасникам революції Гідності та бійцям АТО.

       Учнівським самоврядуванням школи було організовано та проведено тематичну лінійку з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи. Хвилиною мовчання учні вшанували пам’ять загиблих героїв – учасників Євромайдану, Небесної Сотні, воїнів АТО.

        Ми, українці, заслуговуємо на гідність та свободу та віримо, що дух України ніколи не згасне!