День Захисника України

By Воронський Богдан Юрійович

        З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві Президент України підписав Указ “Про День захисника України” від 14.10.2014 року № 806, встановивши День захисника України – свято, яке щорічно відзначається 14 жовтня.

       14 жовтня церкви східного обряду відзначають свято Покрови Пресвятої Богородиці. Його суть – ідея заступництва Божої Матері над християнами.

        У нашому закладі до Дня захисника України були проведені «Козацькі забави» для учнів початкової школи. Для хлопців 5-11 класів був проведений масштабний квест «Найспритніший козак». За  активну участь у квесті, хлопцям було організовано вечір відпочинку, де вони мали змогу пограти в настільний футбол, шахи, помірятись силами рук та послухати свою улюблену музику.         

       Проведення таких заходів допомагає дітям краще пізнати історію своєї країни, адже нашим сучасникам потрібно дбати про культурне і духовне відродження народу, потрібно навчитися пишатися тим, що ми – українці.