День святого Валентина

By Воронський Богдан Юрійович

14 лютого у всьому світі відзначають День святого Валентина.День закоханих – свято, сповнене приємних сюрпризів, цікавих подарунків, неочікуваних миттєвостей. Недарма його відзначають напередодні весни – пори року, коли почуття, прокидаючись разом із природою, стають ще сильнішими.Для кожної людини цей день – особливий. Головне, щоб він був пронизаний щирістю почуттів і теплом люблячого серця.


З нагоди дня святого Валентина класні керівники Дем’ян Н.Ю., Гаврилюк С.В. педагог організатор Карапко М.О., провели святкові заходи .


Так учні 8-9 класів узяли участь у грі “Хто зверху?”, а п’ятикласники подарували усім присутнім танець. І за традицією день закінчився зачитуванням валентинок.


Багато учнів хочуть зберігати в цей день анонімність, загадкову атмосферу. Тому на валентинках не потрібно було писати ім’я і прізвище людини, яка відправила листівку.


Щиро, різнобарвно, з гарним настроєм відзначили День святого Валентина. Вітаємо зі святом! Бажаємо всім всеперемагаючої любові, відчуття повноти та неповторності життя!