«ЗА НАШУ РІДНУ УКРАЇНУ, ЩО ЗБЕРЕГЛИ ЗА ВСІ ВІКИ -НИЗЬКИЙ УКЛІН І ТРИЧІ “СЛАВА!” УКРАЇНСЬКІ ЗАХИСНИКИ!»

By Воронський Богдан Юрійович

Під таким гаслом у нашому закладі  відбулися заходи з нагоди Дня захисників та захисниць  України, свята Покрови Пресвятої Богородиці, Дня українського козацтва та Дня української повстанської армії (УПА).

Для учнів 1-4 класів було проведено конкурсно-ігрову   естафету «Ми маленькі козачата». Учасники брали активну участь в різних конкурсах, демонстрували свою кмітливість та вміння в естафетах «Біг в мішках», «Козаки-вершники», «Пліч-о-піч із товаришем».

Учні 5-11 класів взяли участь у   шкільному етапі військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Метою цієї гри є виховання юних патріотів України. Команди виконували різноманітні завдання, під час яких продемонстрували свою спритність та інтелект.

Також учні нашого закладу взяли участь у  обласній інформаційній кампанії «Сила нескорених або уклін вам, Захисники України!». Зокрема,  було проведено наступні заходи: фотофлешмоб «Дякую захисникам України!», акція «Привітай тих, хто служить або смаколик захиснику!», написання листа пораненому солдату.

Так активно, цікаво і пізнавально пройшли святкові заходи з метоювшанування  козацької доблесті та звитяги наших гордих предків та тих, хто захищав і продовжує захищає нашу рідну землю.  Для наших школярів це не просто чергове свято, а подія, яка дозволить виховати в наших дітях яскравих особистостей та гідних патріотів нашої Батьківщини!