Звіт  директора Карапко Галини Михайлівни

By Воронський Богдан Юрійович

6 червня 2018 року  в нашому закладі освіти   відбувся традиційний звіт  директора Карапко Галини Михайлівни перед громадськістю.

 

На звіті були присутні батьки, педагогічний колектив, працівники закладу, представники громадськості, учні.

Галина Михайлівна зазначила,

що сприйняття реалій сучасного світу вимагає від керівника опанування новими технологіями, постійного зростання управлінської  компетентності.

Багато в чому рівень розвитку закладу залежить від директора навчального закладу. Керівник несе відповідальність за вибір стратегії, за створення команди однодумців, за виконання обраної місії. І найважливіше, сказала Галина Михайлівна, школа існує для дитини. Саме учень є тим центром, навколо якого обертаються всі системи шкільної галактики.

Сучасна школа — великий і складний механізм, належна  робота якого забезпечується  педагогічними  працівників. У повсякденному  житті  кожен  із  них,  зрозуміло, по-різному несе міру відповідальності перед суспільством за те, яку освіту  дає наша  школа.

Але серед цих буднів настає день підбиття підсумків багатогранної діяльності всього педагогічного колективу, день огляду наших сил, день роздумів, заслуженої  радості,  день  нового  імпульсу  для  досягнення ще  більших результатів.  Це  день,  коли  всі учасники освітнього процесу збираються, щоб   поділитися  своїми  роздумами.

Директор повідомила присутнім офіційні дані: про рух та успішність учнів, про кадровий склад, соціальний паспорт школи, про  харчування в 2016/2017 навчальному році,  розповіла про активне шкільне життя невтомних вчителів, дітей, батьків. Життя шкільної сім’ї було хоч і передбачуваним,але цікавим,емоційним, насиченим…, про що свідчила презентація слайдів оригінальних моментів освітньої, виховної, фінансової діяльності.

Особливий акцент у звіті був зосереджений на підсумках зміцнення  матеріально-технічної бази школи та допомогу у  цій справі батьків.

Як підсумок, Галина Михайлівна  окреслила основні завдання школи на 2018/2019 навчальний рік.

Під час обговорення доповіді директора, з  шкільного колективу зі словами вдячності виступили Цега Валентина Георгіївна, голова профспілкового комітету школи, Ліска Наталія Петрівна, вчитель початкових класів, які сказали, що школа – це другий дім, і, дякуючи Галині Михайлівні, в ньому усім затишно, по-домашньому приємно. Вони відзначили, що з часу призначення Карапко Г.М.  директором школи у кожному її кроці, погляді, думці, навіть маленькому натяку чи зауваженню відчувається глибока любов до дітей, турбота про працівників закладу. Багатогранна діяльність Галини Михайлівни, основана на високому професіоналізмі і порядності, чуйному ставленні до людей завжди приводила до успішного вирішення будь-яких завдань.

        Усі присутні підтримали виступаючих та оцінили її роботу задовільно.

Навчальний 2017/2018 навчальний рік успішно завершено.