Міжнародний день музики

By Воронський Богдан Юрійович

«Любіть та вивчайте велике мистецтво музики. Воно відкриє вам цілий світ високих почуттів, пристрастей та думок. Воно зробить вас духовно багатшими. Завдяки музиці ви знайдете в собі невідомі вам до цього часу сили. Ви побачите життя в нових тонах та барвах!» Так писав про музику відомий композитор Дмитро Шостакович, з ініціативи якого було призначено 1 жовтня відзначати Міжнародний день музики.


Цьогоріч до святкування долучився і наш заклад. Було проведено музичний конкурс «Караоке на всі боки». Участь брали всі учні, а також долучилися і вчителі. Розпочався конкурс з легендарної пісні славетного буковинського композитора Володимира Івасюка «Червона рута». У виконанні учасників звучали і сучасні пісні, і народні. У фіналі конкурсу визначили переможця – це учениця 9 класу Пердей Марія.
Вітаємо зі святом вчителів, учнів і всіх цінителів цього прекрасного виду мистецтва. Бажаємо, щоб музика назавжди залишалася супутницею нашого життя. Адже жодний вид мистецтва не може зрівнятися з музикою силою свого емоційного впливу на наші людські душі. Нехай вона продовжує надихати та окриляти нас, додавати життєвих сил та позитивних емоцій, приємних почуттів та чудового настрою.