ОЛІМПІЙСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ

By Воронський Богдан Юрійович

           Традиційно на початку нового навчального року в школі  було проведено «Олімпійський тиждень», у рамках якого організовано чимало цікавих заходів : олімпійські уроки, спортивні змагання між класами , які мали на меті пропагувати серед дітей та учнівської молоді здоровий спосіб життя, сприяти залученню їх до активних занять спортом.


       До проведення «Олімпійського тижня» долучилися усі учні школи.  В кожному класі було проведено Олімпійські уроки, на яких учні мали змогу більше дізнатися про історію виникнення Олімпійських ігор, видатних спортсменів та Олімпійських чемпіонів України, які прославляють нашу країну на світовій арені.

        Під час тижня пройшли змагання з футболу між учнями 5-9-их класів   та Веселі старти між учнями 5-11-х класів. Свою силу і міць показали старшокласники в силових змаганнях

.

        Родзинкою Олімпійського тижня стало проведення змагань з футболу та волейболу  між командами учнів 9-11-х класів та вчителями.
       Веселими і задоволеними залишилися всі учасники змагань, кожен учень був нагороджений призами та грамотами. Ми ще раз переконались, що в нашій школі навчаються працюють  сильні, спритні й сміливі люди.
     Тож бажаємо всім спортсменам тільки перемог – як на спортивних майданчиках, так і за їхніми межами!