Останній дзвоник

By Воронський Богдан Юрійович

Останній дзвоник у школах – це день, коли перед довгоочікуваними літніми канікулами школярі востаннє сіли за парти. Це день радості та смутку водночас, адже для одних – це чергове закінчення навчального року, а для інших – ще одна сходинка до вступу у доросле життя.

У Шепітському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів 25 травня – особливий день: це і підсумок року, і прощання зі школою.

Розпочали урочистості із Державного Гімну України. На святі були присутні голова селятинської ОТГ Полянчук Валерій Кузьмович  та  начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Косар Роман Дмитрович.  Директор закладу Карапко Галина Михайлівна щиро привітала учнів, батьків, учителів і всіх присутніх гостей із закінченням навчального року та побажала наснаги та успіхів у подальшому навчанні, а випускникам побажала ефективно використати здобуті знання, аби бути гордістю для школи та країни. Потім настав час нагородити похвальними листами, грамотами та подяками учнів, які показали високі результати в навчанні, брали активну участь у шкільному та районному культурному та спортивному житті. Учень 10 класу Пердей Іван привітав всіх присутніх піснею. На останок   учнень 11-го  класу Карапко Іван та учениця 1-го класу Павлюк Анастасія дали останній дзвінок, який лунко продзвенів , сповіщаючи про кінець навчального року. У добру путь!