Останній шкільний дзвоник

By Воронський Богдан Юрійович

24 травня у нашому закладі пролунав останній шкільний дзвоник. Для когось він символізує початок канікул та літнього відпочинку, а для учнів 11 класу – фінальну сходинку на їхньому шкільному п’єдесталі. Дійсно, свято з нотками суму.

        Свято  останнього дзвоника  ознаменувало завершення навчального року. Всі 120 учнів зібралися на святковій лінійці. Серед них – зовсім маленькі 12 першокласників  і  вже   дорослі 10 одинадцятикласників, батьки, гості та запрошені.  Розпочалося свято Останнього дзвоника з  підняття державного прапору та урочистого виконання гімну України. Учні, вчителі, батьки, гості – усі разом співали головну пісню держави та возвеличували свою країну. Свято відкрила директор  закладу Карапко Галина Михайлівна, вона привітала дітей, учителів та батьків, під час свого виступу відзначила найактивніших учнів закладу та нагородила Похвальними листами найрозумніших. На святі були присутні гості: Отець Степан;  Політанський Андрій Олегович, спеціаліст відділу освіти Селятинської ОТГ; лісничий Шепітського лісництва Цега Олександр Михайлович. Запрошені вітали всіх присутніх теплими словами та найкращими побажаннями. Родзинкою свята став флеш – моб у виконанні учнів та вчителів закладу. А на закінчення свята пролунав останній дзвоник у виконанні випускників школи.

Є різні свята – одні завершуються й у пам’яті не залишається жодної приємної згадки, а є такі, що викликають посмішку на обличчі та тепло в душі. Саме таким і стало свято Останнього дзвоника в нашому закладі. Тож, нехай шкільне свято Останнього дзвоника принесе усім добро, мир та здійснення найзаповітніших бажань!