РМО фізиків

By Воронський Богдан Юрійович

21 листопада 2017 року на базі Шепітської ЗОШ І-ІІІ ступенів  відбулося засідання районного методичного об’єднання вчителів фізики.

 

Учні школи зустріли гостей  з візитною карткою «Рідна школа».

Учасники засідання РМО відвідали урок фізики у 9-му класі з теми «Око як оптична. Зір і бачення. Окуляри. Види зору та їх корекція» та інтелектуальну гру для учнів 10-11 класів

«Двобій інтелектуалів», які провела Грамажора Майя Василівна, вчитель фізики Шепітської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Під час круглого столу з проблеми «Впровадження інноваційних технологій навчання на уроках фізики» вчителі мали можливість обмінятись досвідом роботи щодо пошуку та застосування різноманітних педагогічних форм, методів, прийомів, які дають можливість активізувати навчальну діяльність учнів на уроках фізики та в позаурочний час, ефективно розвивати їхні творчі здібності.

В рамках методичного об’єднання відбулось засідання авторської творчої майстерні з проблеми «Методика розв’язування якісних задач у шкільному курсі фізики»

Нагорна Любов Василівна, методист технічного напрямку Путильського РЦДЮТ, ознайомила присутніх з системою допрофесійної підготовки та військово-патріотичного виховання у гуртках технічного напрямку позашкілля району та області.

В роботі методичного об’єднання взяли участь Карапко Галина Михайлівна, директор, та Тіщенко Олена Степанівна, заступник директора з навчальної роботи Шепітської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Ісак Світлана Юріївна, методист РМК сектора управління в сфері освіти Путильської райдержадміністрації.