семінар-практикум заступників директорів

By Воронський Богдан Юрійович

12 грудня 2018 року на базі Шепітського ЗЗСО І-ІІІ ступенів проведений семінар-практикум заступників директорів з виховної роботи та педагогів-організаторів на тему

«Шляхи здійснення військово-патріотичного виховання».

Відкрила семінар Москаль Любов Юріївна, методист РМК відділу освіти, молоді та спорту, яка ознайомила учасників семінару з планом роботи та з питання «Здійснення військово-патріотичного виховання в контексті реалізації концепції Нової української школи». Директор закладу Карапко Галина Михайлівна ознайомила присутніх з засадами військово – патріотичного виховання в освітньому просторі нашогозакладу.

Заступники з виховної роботи та педагоги-організатори переглянули візитку школи (підготувала Кричун А.Я., заступник директора з виховної роботи). Учасники семінару мали змогу переглянути фрагмент заняття військово-патріотичного гуртка «Карпатська січ».

Цікавою та пізнавальною була екскурсія в музей Бойової слави, яку провів керівник гуртка «Карпатська січ» Каб′юк В.Г. Насамкінець гості школи мали змогу побачити роботу з обдарованими учнями. Наші дипломанти підготували концертний вернісаж «Сузір′я талантів» (керівники: Кричун А.Я., заступник з виховної роботи та Цега А.С., педагог-організатор).