Творчі звіти педагогічних працівників “Педагогічний бенефіс”

By Воронський Богдан Юрійович

        Традиційно,  у березні місяці у нашому закладі  проводиться творчий звіт учителів, які атестуються у поточному навчальному році. Вони діляться  досвідом роботи, здобутками, досягнутими результатами, успіхами учнів. Так, 12 березня 2021 року  відбувся урочистий захід –  звіт-підсумок професійної майстерності вчителів   «Педагогічний бенефіс».

У 2020/2021 навчальному році атестуються   4 педагогічних працівників:

Воронський Богдан Юрійович, вчитель інформатики;

Гайсан Ірина Федорівна,вчитель української мови та літератури;

Дем’ян Надія Юріївна, вчитель зарубіжної літератури;

Лесюк Олег Ігорович, вчитель англійської мови   

       Педагоги з натхненням ділилися своїм педагогічним досвідом,    професійною майстерністю,  мистецтвом навчання і виховання, демонстрували найкращі  уміння, надбання і досягнення, вражали своїми талантами і здібностями.

       Педагогічний колектив та адміністрація школи отримали масу задоволення і позитивних емоцій від різноманіття презентованих матеріалів, високо оцінили творчі здобутки своїх  колег,   відмітили  високий рівень педагогічних знань та умінь, працездатність,   самовідданість та самовдосконалення всіх вчителів, які атестуються.

      Урочистий звіт «Педагогічний бенефіс» став  підсумком професійної майстерності наших вчителів, демонстрацією найкращих професійних умінь, новим етапом на шляху до підняття учительського авторитету серед колег та учнів, надав змогу проявити свої здібності. Але перш за все, цей творчий звіт став  святом великої, щедрої, доброї вчительської душі, святом творчості вчителя.

БАЖАЄМО ВСІМ АТЕСТУВАТИСЬ НА ВІДПОВІДНІСТЬ ЗАЙМАНІЙ ПОСАДІ ТА ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ КАТЕГОРІЙ. ТАК ТРИМАТИ!!! МОЛОДЦІ!!! РОБОТА І ЗВІТИ ГІДНІ ВАШИХ КАТЕГОРІЙ!