Тиждень зарубіжної літератури

By Воронський Богдан Юрійович

Світ дивовижний вас вітає!

Всіх тих, хто  вдумливо  читає,

І тих, хто любить мандрувати

Та прагне більше пізнавати,

Долати знань високі мури

Вас кличе світ літератури!

Під таким девізом у нашій школі пройшов тиждень зарубіжної літератури з 23 по 27 листопада. Впродовж тижня з учнями було проведено різні заходи. Зокрема для учнів 6-7 класів проводилася гра «Літературна естафета із зарубіжної літератури». У вівторок учні 5-6 класів змагалися у конкурсі малюнків «Читаємо, уявляємо, малюємо”,  де презентували креативні ілюстрації до прочитаних  у  І семестрі творів.

А ще у літературній грі  «В казках на гостині» для учнів 5 класу змагалися команди «Королеви» та «Хлопчики-мізинчики», де перемогла дружба.У грі було запропоновано  багато цікавих конкурсів, які дали змогу виявити їхні знання, проявити кмітливість та ерудицію.

У середу школа жила квестом «Знавці світової літератури»,  якого з нетерпінням чекали  учні 6-8 класів. Швидкість, кмітливість, толерантність, наполегливість, азарт повністю заволоділи серцями юних знавців літератури, у квесті брали участь дві команди «Письменників» і «Біографів», де перемогла команда «Біографів» .      

Четвер продовжував шукати інтелектуалів в царині зарубіжної літератури.  У літературній грі «Вгадай з трьох спроб»  показали своє знання учні 9 -11класів. Найкращими знавцями стали Ліска Валерія (учениця 10 класу) та Заєць Владислав (учень 9 класу).

Завершальним акордом  предметного тижня стала лінійка, де було нагороджено найактивніших учасників тижня: Цегу Тетяну, Гаврилюк Софію, Кричун Каріну, Цегу Надію, Гарбуз Оксану, Гайсана Івана, Дем᾿ян Ульяну, Цегу Настасію,  Цегу Марину, Куриш Анастасію.

Рушай вперед!Вагатися ж не слід –

Набудеш вражень, досвіду, культури!

Адже перед тобою дивний світ

ЇЇ Величності Літератури